Úvod arrow O nás arrow Klub dnes
Klub dnes
TJ Šumavan Vimperk /I.B/ - HC GEUS OKNA Kladno /O2 Extraliga/ (2:3) /2:1/ Tisk
Wednesday, 11 June 2008

Přátelské utkání se hrálo 10.6.2008 od 17:30 hod. ve Vimperku.

Fotka ze zápasu si prohlédnete zde » 

Branky: 7. min. Hrubý, 37. min. Uhříček – 24. min. Bělohlav, 70. min. Rudovský, 77. min. Frolík

Sestava Vimperka: Formánek - Havlan, Prochaska st. + ml., Pešl, Uhříček, Pechlát, Janda V., Janda M., Kouba, Hrubý, Pecka, Vondrášek, Vozobule, Kotrlík

Sestava Kladna: Kopřiva, Patera, Procházka, Kalla, Tomajko, Kuchler, Čurilla, Bělohlav, Frolík, Rudovský, Pavlas, Nádašdi, Hájek

Vpk-HCKladno_5.jpg Hokejisté Kladna přijeli do Vimperka již po třetí za sebou. Za Vimperk kromě místních hráčů nastoupili Luboš Pecka /nejlepší střelec Gambrinus ligy v sezoně 2006-2007/, Miroslav Vozobule /místní odchovanec, v této chvíli hráč Sokola Stachy/, Petr Vondrášek a Marek Kotrlík /hráči SK Čkyně, první jmenovaný též vimperský odchovanec, který je na hostování ve Čkyni/. Utkání se hrálo v přátelském duchu. Ze začátku zápasu Vimperští zatlačili hokejisty do defenzivy. Výsledkem byla branka Milana Hrubého již v sedmé minutě. Kladnu se podařili vyrovnat brankou Radka Bělohlava. Do poločasu se ještě trefil z dvaceti metrůdomácí Josef Uhříček. V druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu. Zejména domácí brankář Zdeněk Formánes se měl co otáčet, když chytil tři vyložené šance hostů. V 70. minutě uvolnil Frolík Rudovského, který nedal domácímu brankáři šanci a vyrovnal na 2:2. V 77. minutě rozhodl zápas střelou do prázdné branky Frolík. Hokejisté tedy vyhráli po třetí za sebou, i když tentokrát tím nejtěsnějším rozdílem. Utkání sledovalona 250 diváků.

Jaroslav Uhlík - Šumavan Vimperk

 
Vzpomínáme Tisk
Friday, 30 May 2008
chur4.jpg Dne 27.5.2008 by oslavil 33.narozeniny náš dobrý kamarád, fotbalista a funkcionář Vladimír Churavý. Všichni na něj stále vzpomínáme.
 
Turnaj o Pohár předsedy OFS, Ladislav Churavý (vpravo) - předseda OFS předává cenu za nejlepšího střelce Ondrovi Málkovi - Šumavan Vimperk. Foto: Deník/Vladimír Klíma
 
Valná hromada TJ Šumavan Vimperk Tisk
Friday, 04 April 2008

Dne 31.3.2008 od 17:00 hod. se v Klubovně oddílu na hřišti konala Valná hromada TJ Šumavan Vimperk.

Valné hromady se zúčastnili jednotliví zástupci oddílů TJ Šumavan Vimperk (fotbal, odbíjená, tenis, stolní tenis, gymnastika, metaná, SPV). Hostem VH byl starosta města Vimperk Mgr. Pavel Dvořák. Na této valné hromadě rezignovali na své funkce stávající statutární zástupci TJ. Proto bylo jedním z hlavních bodů VH zvolení nového předsedy a tajemníka TJ Šumavan. Předsedou byl zvolen pan Luboš Drenčeni a tajemníkem pan Václav Vokatý.

 
Turnaj pro žáky ročníku 1993 a mladší Tisk
Friday, 04 April 2008

Dne 23.2.08 byl OFS Prachatice zorganizován turnaj pro žáky ročníku 1993 a mladší. Jedná se o každoroční turnaj pod názvem "Pohár předsedy OFS Prachatice - Memoriál Vladimíra Churavého".

Turnaje se zúčastnilo 8 týmů z našeho okresu (sk. A: Stachy, Prachatice, Vimperk 95/96, Nebahovy a sk. B: Vimperk 93/94, Volary, Strunkovice, Vracov). Hrálo se ve skupinách každý s každým. Ze skupin postupovaly dva nejlepší týmy, které následně hrály semifinále. Třetí ve skupinách hráli o konečné páté místo a čtvrtí ze skupin svedli souboj o sedmé konečné místo. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Jan Česánek ze Sokola Stachy.

 

Konečné pořadí:

1. Šumavan Vimperk 93/94
2. Sokol Stachy
3. Tatran Prachatice
4. SK Vracov
5. Blaník Strukovice
6. FK Nebahovy
7. Šumavan Vimperk 95/96
8. Tatran Volary
 
Žáci - přestupy Tisk
Friday, 04 April 2008

Na jaře byl povolen přestup Jakubu Čejkovi, který hrál za mužstvo žáků, do Dynama České Budějovice. Přestože se o něj zajímala i Sparta Praha, dal přednost Českobudějovickému Dynamu. Všichni mu přejeme hodně štěstí v jeho fotbalové kariéře.

 
Muži - přestupy Tisk
Friday, 04 April 2008

Na jaře 2008 k nám přestoupil Milan Hrubý z Hluboké nad Vltavou. Je to vimperský odchovanec, který v dorostu přestoupil do Dynama České Budějovice a po ukončení dorosteneckého věku přestoupil do Krajského přeboru v Hluboké nad Vltavou. Teď se vrátil zpět do Šumavanu Vimperk.

 

Na hostování jsou u nás Josef Uhříček ze Sokola Záblatí a Vladimír Pešl z FC Šumavské Hoštice. Oba hráči hráli ve Vimperku dříve Krajský přebor. Nyní se vrátili, zatím na hostování, aby pomohli zachránit I.B třídu.

Hráčům Václavu Kolouškovi a Jiřímu Žižkovi bylo povoleno hostování v Sokole Zdíkov, Jiřímu Jirků v Horní Vltavici, Janu Janoudovi, Jaroslavu Balvínovi a Petru Sovovi ve Sv. Máří a Janu Psutkovi v FC Pěčnov.

 
Historické fotografie Tisk
Thursday, 20 March 2008
1978.JPG.jpg Navštivte naši fotogalerii a pomozte nám určit, z jakého roku jsou vybrané fotografie. Své tipy nám napište do mailu. Děkujeme...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 101 - 107 z 107
 
reklama IT Profi s.r.o.