Úvod arrow MUŽI arrow Výsledky zápasů 08/09 arrow FC Vl.Březí–Vimperk (3:1) /2:1/
FC Vl.Březí–Vimperk (3:1) /2:1/ Tisk
Neděle, 24 srpen 2008

Rozhodčí: Hrubý, Ruso,Václavík

Delegát: Švarc

Šumavan Vimperk zajížděl poprvé na podzim na půdu soupeře a nečekalo je nic lehkého. Březí do té doby nezískalo ani bod. Od první minuty bylo vidět, že domácí nic zadarmo nedají. Hosté ale měli více ze hry a první gólovou šanci, když domácí gólman Uher na poslední chvíli zachytil před hlavičkujícím Hrubým. Hosté za stálé převahy dobývali březskou svatyni, ale bez gólového zakončení. Ve 12. min. však šli do vedení domácí, když rychle rozehráli a domácí Bocek se řítil na samotného Sýse a nedal mu šanci,1:0. Ve 13. min. měl šanci Hrubý, ale ideálně nezakončil a na to odpověděli domácí,když si na polovině hřiště poradil domácí hráč Friš s Havlanem, otevřela se mu cesta do vápna a zvýšil na 2:0. V 35. min. prošel hostující Málek do vápna, byl sražen a byla z toho penalta, kterou proměnil Frk,1:2. Poločas se dohrál v režii hostů, ovšem bez gólového zakončení. Druhý poločas začal vyrovnaně a hra se začala přiostřovat. Šumavan měl více balón na svých kopačkách, ale domácí měli šance z rychlých protiútoků. V 78. min. byl vyloučen domácí Pěsta .Vimperk však této šance nevyužil a domácí Friš dal třetí gól. Co je platné, že hosté byli po celý zápas lepší, když domácí dali 3 góly

ŽK: (5-2) Pěsta 2x, Martínek, Jehlík, Bušek – Havlan, Mikeš  ČK: Pěsta

Sestavy:

FC Vlachovo Březí: Uher-Bursa, Dejmek, Pěsta, Bocek,-Lagron (76. min. Kravčenko) Martínek, Bízek, Jehlík (50. min Mráz) -Bušek, Friš

Šumavan Vimperk: Sýs-Havlan, Pešl, Uhříček, Pechlát-Novotný, Mikeš, Frk, Málek-Kukačka, Hrubý