Úvod arrow O nás arrow Klub dnes arrow Blaník Strunkovice - Šumavan Vimperk 1:3 (1:0)
Blaník Strunkovice - Šumavan Vimperk 1:3 (1:0) Tisk
Tuesday, 02 November 2010

I.B sk. B - Blaník Strunkovice - Šumavan Vimperk 1:3 (1:0) - hráno v sobotu 30.10.2010 od 14h

branky
: Václav Beneš - Milan Hrubý 2, Ondřej Málek
rozhodčí: Zabilka Luboš, Ovčáček Josef, Barták Tomáš
delegát svazu: Šafránek Josef

sestava domácí: Tesař David, Krump Pavel, Pauch Michal, Machala Karel, Pelech Stanislav, Kureš Jiří,
Beneš Václav, Beneš Petr, Klein Ladislav, Brabec Bohuslav, Richter Mikuláš
připraveni: Šabršula Jiří, Mottl Petr
trenér: Pešek Pavel

sestava hosté: Formánek Jiří ml., Havlan Vladimír, Pechlát Michal, Sýs Lukáš, Zimmermann Václav, Uhříček Josef,
Hrubý Milan, Málek Ondřej, Pešl Vladimír, Novotný Michal, Sýs Petr
připraveni: Kukačka František, Pankratz Václav, Sonák Lukáš
trenéři: Formánek Jiří ml., Košnař Jiří

Hodnocení utkání místopředsedou Šumavanu Vimperk Jaroslavem Uhlíkem:

"V prvním poločase bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí Blaník. Domácí nám dělali velké problémy ať už svými vysokými postavami, tak i ,a to musím říci, pohybem, což nám očividně v první půli chybělo. Kazili jsme naši rozehrávku nepřesnými přihrávkami nebo jsme nebyli schopni přečíslit soupeře, protože nám chyběl již zmíněný pohyb do volného prostoru.Domácí se tedy ujali vedení minutu před koncem prvního poločasu, kdy se z dvaceti metrů trefil technicky k tyči domácí "matador" Venca Beneš (1:0).
V padesáté minutě zahrávali domácí pokutový kop po faulu Petra Sýse na V. Beneše. K penaltě se postavil domácí stoper Machala, ale náš golman Jirka
Formánek jeho střelu k tyči vystihl a vyrazil k Vl. Pešlovi, který míč odvrátil na roh. Od této neproměněné penalty jsme konečně začali hrát. Dvě minuty potom vyrovnal na 1:1 Milan Hrubý po milimetrovém centru Ondry Málka. Dvacet minut před koncem po nedorozumění domácí obrany a špatném postavení domácího libera K. Machaly unikl z půlky hřiště Ondra Málek a své sólo zakončil střelou k pravé tyči golmana D. Tesaře (1:2). Pět minut před koncem kopal trestný kop z 28metrů Michal Pechlát, při kterém trefil spojnici břevna a tyče a dobíhající Milan Hrubý vstřelil do prázdné domácí branky gól na 1:3 a definitivně tím potvrdil pro nás tři body."

V dalším kole zajíždí Blaník Strunkovice na hřiště Sokola Stachů a Šumavan doma přivítá FC Dimmpl Mirovice.