Úvod arrow O nás arrow Klub dnes arrow Šumavan Vimperk - FC Dimmpl Mirovice 4:0 (2:0)
Šumavan Vimperk - FC Dimmpl Mirovice 4:0 (2:0) Tisk
Thursday, 11 November 2010

I.B sk. B - 12.kolo - Šumavan Vimperk - FC Dimmpl Mirovice 4:0 (2:0)
- hráno v sobotu 6.11.2010 od 14h ve Vimperku

branky: Sýs Lukáš, Málek Ondřej, Pechlát Michal, Prochaska Petr ml.
ŽK: 0:3
rozhodčí: Hoch Karel ml., Voldřich Josef, Jáchim Josef
delegát: Maroušek Václav

Sestava Vimperka: Formánek Jiří ml., Pechlát Michal, Prochaska Petr, Sýs Lukáš, Zimmermann Václav, Uhříček Josef,
Janda Martin, Málek Ondřej, Pešl Vladimír, Novotný Michal, Sýs Petr
připraveni: Gaier Jakub, Hrubý Milan, Pankratz Václav, Kubovec Ladislav
trenéři: Jiří Formánek ml., Jiří Košnař

Sestava Mirovic: Vandas Marek, Vondrášek Jan, Jelínek Václav, Skákal Milan, Peterka Roman, Sedlák Štěpán, Kuča Vojtěch,
Převrátil Radek, Boukal František, Kazák Aleš, Jasný Lukáš
připraveni: Kvěch Petr, Šašek Martin, Hurtala Zdeněk
trenéři: Tomáš Urban, Břetislav Mikeška

Před utkáním byli domácí na čtvrté příčce tabulky, při bilanci 6-3-3 (21bodů, 29:14) a hosté z Mirovic byli na osmém místě
při bilanci 5-2-5 (17bodů, 31:26). Při tomto porovnání se tedy čekal celkem vyrovnaný souboj týmů, které dali v soutěži zatím
nejvíce branek. Ovšem domácí se do soupeře od začátku utkání zakousli a nedali mu příliš prostoru a možnosti k jejich
ofenzivní hře.

Hodnocení utkání Jaroslavem Uhlíkem (místopředseda Šumavanu Vimperk)

"Naši kluci mě příjemně překvapili a ukázali domácím fanouškům, že umějí hrát fotbal i v domácím prostředí, což se nám zatím v letošní sezoně moc nedařilo. První branku dal po rohu Ondry Málka a následné hlavičce Petra Sýse jeho bratranec Lukáš Sýs. O druhý gól se postaral Ondra Málek, kdy mu před brankou pohybem udělal volný prostor Martin Janda a pro prvně jmenovaného již nebyl problém z malého vápna překonat hostujícího golmana. V 50. minutě se po centru z pravé strany trefil Michal Pechlát a pět minut po něm přímo z rohu skóroval Petr Prochaska ml. Pak jsme ještě měli několik velmi slibných brankových příležitostí, ale další gól jsme nepřidali. V sobotu 13.11.2010 zajíždíme k předehrávce prvního jarního kola na půdu Tatranu Volary, které jsme v srpnu porazili doma 7:2. Ale tento výsledek vůbec nic neznamená, protože se v sobotu bude začínat  za stavu 0:0. Přeji našim klukům, aby se jim podařilo ve Volarech zvítězit a tím by uhráli pátou výhru v řadě."