Úvod arrow O nás arrow Klub dnes arrow Šumavan porazil na Dudák Cupu ve Strakonicích Katovice
Šumavan porazil na Dudák Cupu ve Strakonicích Katovice Tisk
Monday, 14 February 2011

Tím nejtěsnějším výsledkem 1:0 porazili vimperští soupeře z Katovic (hrající I.A třídu) v rámci zimního turnaje ve Strakonicích. Jedinou branku utkání vstřelil vimperský Ondra Málek v 59.minutě utkání.

Šumavan Vimperk (I.B) - SK Otava Katovice (I.A) 1:0 (0:0) - 59. min Ondřej Málek

Rozhodčí: Dunovský Karel (Strakonice), ŽK: 1:2 (Sýs L. - Veselý, Janus)

Vimperk: Tomáš Sýs (46. Jiří Formánek ml.) - Josef Uhříček, Lukáš Sýs, Petr Sýs, Ladislav Kubovec - Vladimír Havlan, Jan Děd, Ladislav Frk, Petr Prochaska ml. - Tomáš Janda, Ondřej Málek

střídali: Jakub Gaier, Michal Novotný, Jakub Čech

trenéři: Jiří Formánek ml., Jiří Košnař

Katovice:  Vosecký - Vápeník, Kuncl, Roučka, Vlček - L. Blatský, Krejsa, Papež, Koblic - Kálal, Janus

Střídali: Veselý, D. Blatský

trenér: Roman Malý

Ohlasy po utkání:

Jiří Košnař (trenér  Vimperka) - „První poločas byl vyrovnaný, na obou stranách byly šance, ale brankáři vše vyřešili. Hosté nás ve druhém poločase místy přehrávali, ale naopak my jsme s brejku dali branku. Katovice pak měly několik příležitostí, ale skvěle zachytal Jirka Formánek. Musím chlapce pochválit za bojovnost a nasazení".

Jaroslav Uhlík (místopředseda Vimperka) - „Oba týmy jsou v plné přípravě, ale to na kvalitě utkání vůbec neubralo. Katovičtí měli více ze hry prvních deset minut a pak se hra vyrovnala. V prvním poločase jsme měli určitě dvě až tři nadějné šance (Havlan, L. Sýs, T. Janda) a katovičtí dvě (Janusa Roučka). V druhém poločase vstřelil branku Ondra Málek po vybojovaném míčí ve vápně Katovic a následné střele Jakuba Gaiera (ročník 1994!). Katovice se pak snažily o vyrovnání , ale naše defenziva v čele s hrajícím trenérem Jirkou Formánkem a kapitánem Lukášem Sýsem je pustila jen do střel ze střední vzdálenosti, které pochytal spolehlivý Jirka Formánek. Osobně jsem moc rád, že po roce a čtvrt za nás nastoupil náš kanonýr Ladislav Frk, který vyhrál svůj největší životní zápas".

6. Katovice (I.A)                      0:8          0

Ve třetím kole nastoupíme v sobotu 19.2. od 12.15h v derby proti SK Čkyně (KP), které určitě bude mít pěkný náboj. Katovičtí nastoupí také v derby proti Oseku od 16.15h.