Úvod arrow O nás arrow Klub dnes arrow Strunkovice - Vimperk (27.8.2011)
Strunkovice - Vimperk (27.8.2011) Tisk
Pondělí, 29 srpen 2011

Ve 2. kole 1.B třídy, skupiny B zavítal Šumavan na již tradičně perfektně připravené hřiště ve Strunkovicích nad Blanicí. V okresním derby vimperští hráči ukázali ve druhém poločase vynikající výkon a otočili nepříznivý stav z 0:2 na 3:2. Bohužel se domácím podařilo v samém závěru zápasu vyrovnat a tak se oba celky rozešly smírně.

Komentář trenéra Jiřího Košnaře: Do desáté minuty jsme měli dvě 100% šance, které jsme bohužel nevyužili. Po zbytek prvního poločasu jsme měli trvalou převahu, kdy ale domácí potrestali naše hrubé chyby v rozehrávce a z rychlých protiútoků nám dali dva góly. Hned v úvodu druhého poločasu jsme domácí uzavřeli na jejich polovině a v rozmezí 15- ti minut jsme otočili výsledek na 3:2 pro nás. Další minimálně tři šance jsme nevyužili, a tak přišlo potrestání v 90. minutě. Domácí rozehrávali přímý kop na naší polovině a po našem nedůrazu ve vápně srovnali na konečných 3:3

Pro diváka to bylo velice pěkné utkání, protože padlo 6 branek. Domácí nám však udělili lekci z produktivity, kdy ze čtyř střel na branku dali tři góly. My jsme udělali příliš mnoho chyb a to nás stálo vítězství. Za předvedenou hru však nemohu klukům nic vytknout a především za druhý poločas si zaslouží pochvalu.

Strunkovice n. Blanicí - Šumavan Vimperk 3:3 (2:0)

Střelci branek: Brabec 2x, Krump - Děd 2x, Málek

Sestava Strunkovic: Turek - Vlach, Krump, Pelech, Kureš - Mottl, Beneš Václav, Brych, Beneš Petr - Brabec, Richter

Připraveni: Rejžek, Penzenstadler, Váša

Trenér: Novák Zbyšek

Sestava Šumavanu: Formánek J.ml. - Janda M., Sýs L., Sedláček, Prochaska - Císař P., Kurz, Děd, Novotný - Málek, Janda T.

Připraveni: Sýs T., Havlan, Pechlát, Pankratz, Čech

Trenéři: Formánek J.ml., Košnař