Úvod arrow O nás arrow Klub dnes arrow Sobota 10.9.2011
Sobota 10.9.2011 Tisk
Tuesday, 13 September 2011

Po domácí vysoké porážce s týmem Vlachova Březí zajížděli hráči Šumavanu do Lažišť. Tamnímu A týmu hrající krajský přebor se v soutěži daří a „Béčko“ vstoupilo do nové sezony také velmi dobře a v prvních třech kolech nepoznalo hořkost porážky. Poslední výhra v Blatné (1:2) byla dostatečným varováním, aby se vimperští hráči vyvarovali jakémukoliv podcenění. Po zodpovědném výkonu nakonec putují velmi cenné 3 body do Vimperka za nejtěsnější výhru 1:0, kdy se o jedinou branku utkání postaral Ondřej Málek. Další utkání sehraje Šumavan na domácím hřišti v sobotu 17.9. od 16 hodin v derby se Zdíkovem.

fotogalerie zde »

Branky: Ondřej Málek

Sestava Šumavanu: Formánek J. - Janda M., Sýs L., Uhříček J., Procháska P. - Pechlát M., Kurz J., Děd J., Novotný M .- Janda T., Málek O.  Střídali: 38. Zimmerman V. ( Janda T),  69. Císař M. (Málek), 75. Čech J. (Novotný)

Hrající trenér Šumavanu Jiří Formánek po zápase okomentoval zápas: "S výhrou jsem maximálně spokojený, protože domácí dokázali, že jejich podzimní výsledky nejsou náhodné. V prvním poločase jsme sice měli míč více pod kontrolou, ale domácí hrozili z brejků, kdy zejména Roman Illev byl velmi nebezpečný.Náš gól padl po krásné akci kdy, z pravé strany nacentroval Michal Pechlát a Ondra Málek se krásně ve vápně uvolnil a prostřelil výborně chytajícího Kubu Vlka v domácí brance. Druhý poločas jsme začeli opět aktivně, ale vynikající Vlk nám další gól nedovolil. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací, se kterými si tentokrát naše obrana poradila a dokázali jsme zápas dotáhnout do vítězného konce. Nejvíc mě mrzí opět nucené střídání obou našich útočníků pro zranění. Uvidíme, jak se dají přes týden dohromady."