Úvod arrow O nás arrow Klub dnes arrow Vánoční turnaj ve Vimperku – 26. 12. 2011
Vánoční turnaj ve Vimperku – 26. 12. 2011 Tisk
Středa, 04 leden 2012

Zápasy o konečné umístění

1.      semifinále       Pekaři              -           Tipsport           1:2 (Stupár – Rosič, Vondrášek)

2.      semifinále       Čkyně             -           Moucha Tým    1:2 (Provod – Vávra, Brzobohatý)

 FOTOGALERIE ZDE »

utkání o sedmé místo

The Assassins Team                -           Litr Pool         0:3 (Mikeš, Ferko, Starší)

utkání o páté místo

Dynamo Jelimani                   -           Archeus ČB    2:9 (Pek D., Pechlát – Gažák 3, Chmátal 3, Nikodem 2, Šauer)

utkání o třetí místo              

Pekaři                                     -           Čkyně             4:2 (Ketzer, Stupár, Císař, Tischler – Babka 2)

finále

Tipsport                                  -           Moucha Tým  8:2 (Rosič 4, Šíp Ma. 2, Málek, Vondrášek  Brzobohatý, Vávra

Konečné pořadí:

1.      Tipsport

2.      Moucha Tým

3.      Pekaři

4.      Čkyně

5.      Archeus ČB

6.      Dynamo Jelimani

7.      Litr Pool

8.      The Assassins Team

 

Nejlepší střelci po 6 brankách: Rosič Tomáš (Tipsport), Vávra Tomáš (Moucha Tým)

Nejlepší brankář: Vojta Luboš (Litr Pool)

Nejlepší hráč: Šíp Martin (Tipsport)

 

„Před vyhlášením výsledků uctili hráči, fanoušci a ostatní přítomní minutou ticha jednu z duší vimperské sálovky Petra Bendu, který náhle zemřel v srpnu tohoto roku. Dále by pořadatelé chtěli poděkovat správci tělocvičny panu Kramlovi za jeho přístup k akci.“

Pořadatelé: Jaroslav Uhlík, Michal Uhlík

 


SKUPINY

 

 

Skupina A: Pekaři, Dynamo Jelimani, Moucha Tým, The Assassins Team

- Pekaři – Moucha Tým 5:0 (Valta, Had, Hubáček, Císař, Tischler)

- Dynamo Jelimani 2:3 (Tischler 2 – Prochaska, Pek D., Frk)

- The Assassins Team 7:0 (Hubáček 2, Stupár 2, Tischler, Císař, Uhlíř)

- Moucha Tým – Dynamo Jelimani 6:1 (Vávra 3, Brzobohatý 2, Zimmermann – Záleský)

-  The Assassins Team 5:2 (Zimmermann 3, Ollé, Vávra – Bláha, M. Hrabák)

- Dynamo Jelimani -  The Assassins Team 10:3 (Janda T. 4, Pek D. 4, Záleský, Novotný - Bláha 2, Hrabák J.)

Pořadí ve skupině A:

1.      Pekaři                        14:3     6

2.      Moucha Tým              11:8     6

3.      Dyn. Jelimani              14:11   6

4.      The Assassins Team     5:22     0

 

„ O pořadí ve skupině A musela rozhodnout minibulka mezi Pekaři, Moucha Týmem a Dyn. Jelimani“.

Minitabulka:

1.      Pekaři             7:3      3

2.      Moucha Tým  6:6       3

3.      Dyn. Jelimani 4:8        3

 

Skupina B: Čkyně, Tipsport, Archeus Č.B., Litr Pool

- Čkyně - Tipsport 2:1 (Provod, Král – Hošek)

- Archeus ČB 3:2 (Turek, Babka, Provod – Mičan, Nikodem)

- Litr Pool 7:1 (Babka 2, Kvapil 2, Král 2, Kalianko - Ferko)

Tipsport- Archeus ČB 2:1 (Rosič, Málek – Gažák)

- Litr Pool 2:1 (Šíp L., Šíp Ma. - Starší)

- Archeus ČB – Litr Pool 5:1 (Nikodem 2, Rambousek, Chmátal, Gažák – Ferko)

Pořadí ve skubině B:

1.      Čkyně                        12:4     9

2.      Tipsport                      5:4       6

3.      Archeus ČB                 8:6       3

4.      Litr Pool                       3:14     0

 

 

 
 
reklama IT Profi s.r.o.